top of page
Pruty AWA´S
vysoký výkon a spoľahlivosť 

Pri navrhovaní a výrobe našich rybárskych prútov kladieme vysoký dôraz na kvalitu použitých materiálov ako aj na prísnu kontrolu výroby, aby naše výrobky v maximálnej miere uspokojili požiadavky našich zákazníkov.

 

Práve z týchto dôvodov sú naše prúty vyrábané z najšpičkovejších uhlíkových materiálov od japonskej spoločnosti Mitsubishi Corporation. Tieto uhlíkové materiály ponúkajú zvyčajne oproti konvenčným uhlíkovým vlákam vyšší výkon, čo sa odzrkadľuje v ich vyššej pevnosti, pružnosti ako aj tuhosti pri zachovaní nízkej hmotnosti.

 

Očká s označením Alco-Lite SiC na prútoch AWA´S predstavujú v súčasnosti to najlepšie na trhu s rybárskym náčiním.

 

Ultraľahké a pevné jednostopkové a dvojstopkové vodiace očká sú zhotovené pomocou kombinovaného spekania karbidov s ušľachtilými ľahkými kovmi a vyznačujú sa výnimočnou tvrdosťou a extrémne hladkým povrchom.

 

Práve tieto vlastnosti umožňujú našim prútom dosahovať  ďaleké hody, ako aj bezproblémové používanie spletaných šnúr. Alco-Lite SiC koncové lievikové očká navyše zabezpečujú maximálnu ochranu vlasca pri nahadzovaní.

Súčasťou našich prútov sú aj kvalitné rúčky osadené ergonomicky tvarovanými držiakmi navijakov. Našou snahou je zabezpečiť pre každého rybára maximálny komfort pri love a bezpečné zdolanie každého úlovku.

 

Pri ich výrobe používame špeciálne protišmykové EVA materiály a prvotriedny prírodný korok. Pevne osadené držiaky sú tvarované tak, aby maximálne vyhovovali pre daný spôsob lovu, veľkosti a typu navijaka.  

O vaše rybárske prúty AWA´S sa postaráme aj po ich zakúpení. Chránime vaše prúty, či už na ceste od nás k vám, alebo pri transporte k vode.

 

Všetky naše prúty sú expedované v plátených alebo PE obaloch. Navyše k väčšine prútov prislúcha ešte jeden ochranný obal buď z tvrdeného PVC (HC – Hard Case) alebo z pevného obalu s obojstranným zipsom (HB – Hard Bag).

 

Prút N´GAGE SAY SENSOR je dodávaný vo veľmi kvalitnom tvrdenom puzdre pre bezpečný transport (HT – Hard Tube).

bottom of page