top of page

the other world of sport fishing

Vítajte vo Vašom svete športového rybolovu.

 

História značky AWA´S siaha do konca 90-tych rokov 20. storočia. Je pretavením úsilia skupiny výrobcov potrieb pre športový rybolov z juhovýchodnej Ázie vytvoriť spoločnú značku, ktorá by vyhovovala trendom a potrebám európskych spotrebiteľov. V oblasti inovácií a moderných trendov sa títo výrobcovia rozhodli rozšíriť svoje pôvodné pôsobenie výrobcov pre tretie strany o značku, ktorá by odrážala ich nadšenie pre športový rybolov. 

 

Od roku 2002 začala značka AWA´S, ešte pod pôvodným dlhším názvom, prenikať do povedomia širokej verejnosti a začala si budovať svoje miesto na európskom trhu. Ako veľmi úspešné sú v súčasnosti jej podznačky pre jednotlivé série produktov: rybárske monofily Ion Power, háčiky Cutting Hooks, či rybárske prúty sérii Alliance, N´Gage, Aexeon či Exel. Počas celého svojho pôsobenia sa značka AWA´S pokúšala o budovanie úprimného vzťahu s vami, európskymi rybármi, snažila sa plniť Vaše očakávania a vytvárať dlhodobé partnerstvá.

 

Pre svoje obchodné aktivity a pôsobenie si naša firma AWA´S EUROPE Ltd, s.r.o. nemohla vybrať lepšie miesto ako Slovensko. Táto krajina totiž predstavuje pre nás strategický bod, miesto stretávania rybárskych kultúr zo západnej ako aj východnej Európy. Z tejto malej krajiny sme boli schopní vniesť do Európy nového ducha - ducha úprimnej značky, ktorá vznikla od rybárov pre rybárov. Naučili sme sa spájať inžiniersku inováciu a rybársky cit tak, aby ste s našimi produktmi mohli byť čo najspokojnejší.

 

Počas našej relatívne krátkej histórie na európskom kontinente sme si vytýčili za cieľ stať sa značkou malých i veľkých, začiatočníkov i profesionálov - byť značkou úspešných.

 

Nehráme sa na nikoho, kým nie sme. Tým, čím sme, sme vďaka vám. Preto dovoľte, aby sme vás privítali v našom, či lepšie

                                                                             

                                                                 - vo VAŠOM svete športového rybolovu.                 

 

Kontakt:

AWA´S EUROPE LTD. s. r. o.
Fakturačná adresa: Kazanská 25, 821 06, Bratislava
Korešpondenčná adresa a prevádzka: Galvaniho 2/A, 821 04 Bratislava

tel.: +421 2 43 637 184, e-mail: awas@awa-s.com

© 2016 AWA´S EUROPE LTD, s.r.o.

bottom of page